O nás

Acreu som zakladal so snom pracovať na atraktívnych projektoch, ktoré mne a mojim kolegom umožnia naplno využívať kreatívnu nespútanosť v spojení s úžitkovou prepracovanosťou.

Roky praxe priniesli naozaj kopu nádherných projektov prakticky po celom svete. Zároveň priniesli skúsenosť, že sny v tejto oblasti podnikania sa rodia veľmi bolestivo. Každý, kto pracuje v stavebnom priemysle vie, že projektová a stavebná činnosť je náročný a zdĺhavý proces, ktorý prináša veľa nečakaných situácií. Vždy sme chceli byť najlepší, preto sme hľadali spôsob, ako proces plánovania a výstavby urobiť čo najefektívnejším. Riešenie sme našli v technológii projektovania budov BIM. Stali sme sa jej priekopníkmi na Slovensku a vďaka založeniu BIM Asociácie pomohli nastaviť prvé štandardy.

„Projekty sú vďaka BIMu premyslené vždy do posledného detailu“

Používanie BIMu šetrí čas, peniaze a energiu všetkých zučastnených subjektov. To, čo bolo niekoľko rokov dozadu neznámou technológiou, je už dnes celkom bežnou súčasťou projektovania stavieb.

Naša ambícia siaha ale ešte o niečo ďalej. Obrovský zmysel digitálneho modelu budovy vidíme hlavne v ekonomike správy budovy. Práve preto sme sa rozhodli rozšíriť naše služby aj o spätnú digitalizáciu už existujúcich budov.

Verím, že čas potvrdí ekonomickú opodstatnenosť používania BIMu v procese správy stavieb. Rovnako, ako sa to potvrdilo pre proces projektovania a výstavby.

Ing. arch. Michal Pasiar